Train with Brain / Szkolenia

TWB ATHLETE PERFORM MENTORSHIP LEVEL 1 - styczeń - czerwiec 2018.

TRENER PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO

TRAIN WITH BRAIN PERFORM ATHLETE MENTORSHIP to pierwszy w Polsce tak kompleksowy program kształcenia specjalistów przygotowania motorycznego
w sporcie. Oparty o najlepsze metodologie treningowe, najnowsze trendy oraz wiedzę specjalistów z zakresu treningu, fizjologii, fizjoterapii, biochemii, biomechaniki oraz żywienia i suplementacji.

CZYTAJ WIĘCEJ

ZAREJESTRUJ SIĘ

TWB PERFORM CENTER - PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE.

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE W TRENINGU DZIECI I MŁODZIEŻY+
KSZTAŁTOWANIE SIŁY W UJĘCIU FUNKCJONALNYM

Kolejna edycja naszego szkolenia przeznaczonego dla trenerów oraz nauczycieli pracujących z dziećmi i młodzieżą. Tym razem odświeżona i poszerzona o dodatkowy dzień poświęcony wyłącznie aspektom kształtowania siły mięśniowej w ujęciu funkcjonalnym. ogromna dawka praktycznej i teoretycznej wiedzy.
CZYTAJ WIĘCEJ

ZAPISZ SIĘ

BIZFIT - SKAZANI NA BIURKO.

SKAZANI NA BIURKO – SZKOLENIE DLA FIRM

BIZFIT to jedyny taki w Polsce projekt, którego zadaniem jest pełna i kompleksowa „obsługa” zdrowia i sprawności firm i ich pracowników. Pierwszym krokiem jest szkolenie SKAZANI NA BIURKO. Żeby skutecznie walczyć z tym wyrokiem, musisz poznać przeciwnika i wiedzieć, według jakich reguł toczy się gra. Tu ważna jest strategia, dlatego działamy na wielu obszarach oraz sprawdzamy, co o swoim zdrowiu myślą sami pracownicy i przedstawiamy czarno na białym, jak jest i co z tym robić.
CZYTAJ WIĘCEJ

ZAMÓW SZKOLENIE

TWB PERFORM CENTER - Przygotowanie Motoryczne .

TRENING MOTORYCZNY DZIECI I MŁODZIEŻY W PIŁCE NOŻNEJ – SZKOLENIE DLA KLUBÓW / ZWIĄZKÓW

Na wczesnym etapie szkolenia, zaniedbanie podstawowych zdolności motorycznych powoduje utratę całościowego potencjału zawodnika w dorosłej karierze. Umiejętność wykorzystywania wiedzy z zakresu przygotowania motorycznego przez trenerów i nauczycieli wf pracujących z dziećmi i młodzieżą w szkoleniu sportowym jest podstawowym elementem wszechstronnego rozwoju i skuteczności procesu treningowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

ZAMÓW SZKOLENIE