Train with Brain / Szkolenia

 

 

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE.

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE W SZKOLENIU DZIECI I MŁODZIEŻY W PIŁCE NOŻNEJ

W dzisiejszym sporcie przygotowanie fizyczne zawodników jest decydującym aspektem osiągania najlepszych rezultatów. Na wczesnym etapie szkolenia, zaniedbanie podstawowych zdolności motorycznych powoduje utratę całościowego potencjału zawodnika w dorosłej karierze. Umiejętność wykorzystywania wiedzy z zakresu przygotowania motorycznego przez trenerów pracujących z dziećmi i młodzieżą w piłce nożnej jest podstawowym elementem wszechstronnego rozwoju i skuteczności procesu treningowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

SPRAWDŹ TEŻ.

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE

Profesjonalne przygotowanie fizyczne zawodników i drużyn sportowych do startów. Ocena sprawności, planowanie obciążeń oraz kontrola osiągnięć dla jednego celu - ZWYCIĘSTWA!.
SPRAWDŹ OFERTĘ...

TRENING PERSONALNY

Indywidualna praca z podopiecznym oparta na zindywidualizowanym planie treningowym oraz żywieniowym mająca na celu poprawę stanu zdrowia ogólnego, redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej, zwiększenie masy mięśniowej i usprawnienie całego aparatu ruchu.
SPRAWDŹ OFERTĘ...

FIZJOTERAPIA

Dostanie się na sam szczyt, jest bardzo trudne, utrzymanie się na nim jeszcze trudniejsze. Częstą przeszkodą w osiągnięciu celu są kontuzje. Najważniejsza jest prewencja, czyli zapobieganie wystąpienia kontuzji bądź jej nawrotów.
SPRAWDŹ OFERTĘ...