Train with Brain / O NAS

TRAIN WITH BRAIN.

Projekt TRAIN WITH BRAIN powstał w 2014 roku jako urzeczywistnienie idei świadomego i zdrowego życia oraz uczestnictwa w kulturze fizycznej i sporcie. Każdy z nas zasługuje na najwyższe standardy i jakość, a w kontekście naszego ciała nie może być kompromisów. Działamy w obszarach treningu personalnego oraz motorycznego, dietetyki klinicznej i sportowej, rehabilitacji oraz fizjoterapii.

 

Bardzo ważnym dla nas działaniem jest wspieranie i szkolenie najlepszych specjalistów, którzy mają bezpośredni wpływ na nasze zdrowie i rozwój ruchowy – trenerów, wychowawców oraz nauczycieli Wychowania Fizycznego. Prowadzimy szkolenia z zakresu treningu, przygotowania motorycznego, fizjoterapii, dietetyki, psychologi sportu i treningu mentalnego, tworząc coś, co wszyscy chcemy nazywać JAKOŚCIĄ i najwyższym standardem.

 

 

Nie ważne czy jesteś zawodowym sportowcem, amatorem czy potrzebujesz naszego wsparcia w powrocie do zdrowia i sprawności- zasługujesz na to, by być jak sportowiec, zasługujesz na JAKOŚĆ!


MISJA.

Rodzimy się idealni. Tacy, jakimi chciała nas widzieć natura. Perfekcja ruchu, siła, wytrzymałość i piękno. Każdy centymetr naszego ciała, każdy ruch, i każda najmniejsza część naszego organizmu jest perfekcyjna. To, co jest wyzwaniem każdego z nas, to dbanie o ten wspaniały dar, pielęgnowanie tego wszystkiego, czym obdarzyła nas natura. Każdy człowiek powinien umieć zdiagnozować i usunąć podstawowe problemy swojego ciała. Naszą misją jest wskazywanie kierunku, pokazywanie możliwości ludzkiego ciała, usprawnianie i przywracanie sprawności i w końcu budowanie świadomości tego, jak każde słowo, które przeczytałeś w tym opisie, jest ważne i jak wiele TY sam możesz zrobić dla swojego zdrowia i sprawności. My jesteśmy po to, żebyś wiedział jak to robić.

Zdolność do poruszania się w celu przetrwania została przekształcona na potrzeby czegoś, co dla nas stało się miłością i wielką pasją. SPORT jest tym, co oddaje całe piękno i ogromne możliwości ludzkiego ciała. Precyzja każdego ruchu, siła i moc przelewana w czystej postaci na sukces, tryumf, spełnienie i dumę. O tym, co się kocha, można pięknie mówić. Dla tego, co jest Twoją pasją, chcesz oddawać się bez reszty. My mamy to szczęście, że stało się to naszą pracą, misją i odpowiedzialnością. W naszych rękach jest spełnienie wielu sportowych marzeń. Tak chcemy być najlepsi w tym, co robimy! Chcemy wygrywać i pomagać w tym naszym podopiecznym. Kochamy sport — po prostu.


JAK DZIAŁAMY.

W TRAIN WITH BRAIN kierujemy się trzema zasadami:

zasada 1. bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo naszych podopiecznych jest najważniejsze, dlatego trafia on pod skrzydła całego naszego zespołu. Ma kontakt z dietetykiem, fizjoterapeutą, trenerami oraz jeżeli zajdzie taka potrzeba z trenerem mentalnym. Diagnozujemy stan wytrenowania, by jak najlepiej zaplanować plan treningowy i rozwój podopiecznego.


zasada 2. Progresywność

Tylko odpowiedni bodziec pozwala się rozwijać. Dobór tych bodźców tak, by ich stosowanie było bezpieczne i przynosiło efekty, to główne zadanie naszego zespołu. Mamy pewność, że nasz plan przygotowań nie tylko będzie rozwijał, ale też chronił przed urazami i kontuzjami.


zasada 3. Systematyczność

To sprawa najważniejsza, bez której poprzednie zasady nie mają miejsca. Tylko systematyczny trening pozwoli osiągnąć zamierzone efekty. Żeby praca przynosiła efekty musi być systematyczna i powtarzalna. Zadbamy o to!


UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ