Train with Brain / Media

TRAIN WITH BRAIN MAGAZINE.

TRAIN WITH BRAIN MAGAZINE

Fachowa wiedza, najlepsi eksperci i wszystko co niezbędne do świadomego i zdrowego życia! Taka idea przyświecała nam tworząc ten magazyn. Zawsze pod ręką, na twoim telefonie, tablecie czy laptopie. Wiedza, za którą nie musisz wydawać ani złotówki. Po prostu czytaj i #TrenujzGłową

 

CZYTAJ


Train with brain podcast.

TRAIN WITH BRAIN PODCAST

Czasami po prostu nie chce się czytać i warto posłuchać. Czy biegasz, czy pracujesz, może gotujesz fit danie albo wracasz sam do domu lub stoisz w korku? Okazji do nauki jest masa. My zadbamy o to, żebyś miał co słuchać.

 

SŁUCHAJ


TRENUJ Z GŁOWĄ YOUTUBE CHANNEL.

TRENUJ Z GŁOWĄ YouTube CHANNEL

To co kochamy najbardziej – sport, trening i ruch! Skoro coś robimy z miłości i z uczuciem, to chcemy to robić najlepiej jak tylko się da. Pracujemy nad pierwszymi odcinkami. Tu nie będzie słabych odcinków – nasza w tym głowa!

 

OGLADAJ


 

TRAIN WITH BRAIN FACEBOOK .

@TrainWithBrain.eu on facebook

To miejsce, w którym jesteśmy codziennie, dzielimy się z wami tym wszystkim co jest „chlebem powszednim” naszego działania. To tu możecie być z nami w kontakcie i tworzyć jedną społeczność ludzi #TrenującychzGłową. Odwiedź nas i polub, bo robimy to dla Ciebie!

 

ODWIEDŹ


 

TRAIN WITH BRAIN BOOKS .

ROŚNIJ !? Wielbiciele Rozwoju Własnego

To pierwsza książka naszego wydawnictwa. Jej autorem jest założyciel i pomysłodawca projektu Train With Brain – Waldemar Warchoł. Jest on nie tylko pasjonatem sportu ale również czegoś, bez czego zwyciężanie nie jest możliwe – psychologii. Jak sam mówi, książkę to, chciałby przeczytać 10 lat temu. Teraz pomaga innym otworzyć oczy na to, co ważne.

ZAMÓW