Train with Brain / fizjoterapia

Czym jest trening personalny.

Trening Personalny to wyjątkowa i specyficzna forma aktywności fizycznej i ćwiczeń. Pod okiem trenera realizujesz odpowiednio dobrany do Ciebie, Twoich potrzeb, celów oraz możliwości plan treningowy. W czasie sesji treningowej, która trwa zazwyczaj 60 min. Trener Personalny opiekuje się tylko i wyłącznie Tobą. Kontroluje poprawność wykonania ćwiczeń oraz ich intensywność, dba o Twoje bezpieczeństwo, motywuje i doradza. Trening Personalny to nie tylko profesjonalna opieka, ale też przede wszystkim ogromne wsparcie w drodze do wymarzonego celu i zdrowia.


Praca z Trenerem:

 • zapewni nam BEZPIECZEŃSTWO
 • przyniesie EFEKTY
 • będzie nas MOTYWOWAĆ do pracy
 • zagwarantuje wysoką JAKOŚĆ pracy
 • otoczy nas PROFESJONALNĄ opieką
 • WESPRZE w naszej pracy i chwilach słabości
 • będzie KONTROLOWAŁA i mierzyła nasze efekty i postępy

Dla kogo jest trening personalny.

Trening personalny jest idealnym wyborem dla każdego, komu zależy na wysokiej skuteczności treningu, bezpieczeństwie i poprawności wykonywania ćwiczeń, unikaniu powszechnie popełnianych błędów treningowych i żywieniowych, ale przede wszystkim na optymalnie szybkim osiągnięciu postawionych celów treningowych.


Praca z trenerem to idealne rozwiązanie dla:

 • osób cierpiących na pernamentyn BRAK CZASU
 • tych wszystkich, którzy bardzo szybko TRACĄ MOTYWACJĘ
 • ceniących sobie WYSOKĄ JAKOŚĆ i PROFESJONALIZM
 • ludzi KONKRETNYCH i ŚWIADOMYCH swoich celów i problemów
 • osób z PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI
 • wszystkich osób po przebytych URAZACH i KONTUZJACH

UWAGA! 

TRENING PERSONALNY TO TYLKO BEZCENNY DODATEK DO TWOJEGO ZAANGAŻOWANIA I PRACY!

JAK DZIAŁAMY.

W TRAIN WITH BRAIN kierujemy się trzema zasadami:

zasada 1. bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo naszych podopiecznych jest najważniejsze, dlatego trafia on pod skrzydła całego naszego zespołu. Ma kontakt z dietetykiem, fizjoterapeutą, trenerami oraz jeżeli zajdzie taka potrzeba z trenerem mentalnym. Nie ma przypadków – wszystko jest zaplanowane!


zasada 2. Progresywność

Tylko odpowiedni bodziec pozwala się rozwijać. Dobór tych bodźców tak by ich stosowanie było bezpieczne i przynosiło efekty, to główne zadanie naszego zespołu. Mamy pewność, że nasz plan treningowy nie tylko będzie rozwijał, ale też chronił przed urazami i kontuzjami.


zasada 3. Systematyczność

To sprawa najważniejsza, bez której poprzednie zasady nie mają miejsca. Tylko systematyczny trening pozwoli osiągnąć zamierzone efekty. Każda forma treningu jest dobra – ważne, żeby była systematyczna i powtarzalna. Zadbamy o to!


POBIERZ OFERTĘ

 

SPRAWDŹ TEŻ.

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE

Profesjonalne przygotowanie fizyczne zawodników i drużyn sportowych do startów. Ocena sprawności, planowanie obciążeń oraz kontrola osiągnięć dla jednego celu - ZWYCIĘSTWA!.
SPRAWDŹ OFERTĘ...

TRENING PERSONALNY

Indywidualna praca z podopiecznym oparta na zindywidualizowanym planie treningowym oraz żywieniowym mająca na celu poprawę stanu zdrowia ogólnego, redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej, zwiększenie masy mięśniowej i usprawnienie całego aparatu ruchu.
SPRAWDŹ OFERTĘ...

DIETA I SUPLEMENTACJA

W dzisiejszym sporcie i aktywności fizycznej to, co w znaczącej mierze decyduje o osiąganych wynikach i zdrowiu to sposób żywienia. Odpowiedni sposób odżywiania jest niezbędny, by nasz trening przynosił zamierzone efekty oraz byśmy każdego dnia, mogli czuć się pełni zdrowia i energii.
SPRAWDŹ OFERTĘ...